Tere tulemast ahvatlevate maitsete ja lõhnade seikluslikku maailma! Meie menüü pakub Teile laia valiku roogi, kus saavad kokku aja vastu pidanud klassika ja nouvelle cuisine, traditsioonilised maitsed ja eksootilised elamused. Siin on fantaasiat ja kogemusi, mis on toodud kaasa reisidelt lähedale ja kaugele.
Meie sooviks on pakkuda midagi erilist ja uudset, mida Te pole veel proovinud.
Unustamatuid maitseelamusi! 

Tartu - Kultuuripealinn 2024                                  Restoran Chez André alates 2006


On ”Kultuuripealinn Tartu 2024 ” aasta.             Selleks kultuuri aastaks André on kokku pannud restorani algusaastate, alates 2006, populaarsemad toidud. Tooraine valik on osaliselt kohalik ja osaliselt maailma avarustest. Kõige õnnestunumad toidud oleme menüüs ära märkinud veel eraldi. Meie meeskond soovitab menüüst teha just omapärasemaid valikuid koos värskete maasikatega. Kes ei armastaks maasikaid, sest tihti annavad nad roogadele omapärase ja ainulaadse maitsenüansi.  Naudime koos maitseid, kultuuri  ja Tartu vaimu.

Head isu!

 
Tartu - Capital of Culture 2024                              Restaurant Chez André Since 2006


It´s the year of the ”Capital of Culture Tartu 2024”. For this year of culture, André has put together the most popular dishes since the beginning of the restaurant in 2006. The selection of raw materials is partly local and partly from around the world. We have marked the most successful dishes separately in the menu. Our team recommends making the most unusual choices from the menu with fresh strawberries. Who doesn't love strawberries,  because they often give a quirky and unique taste note to dishes.  Let's enjoy the flavors, culture and spirit of Tartu together.

Bon Appetit!